Hakkımızda

LİMON SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

Limon Sigorta 2007 yılında Erdoğan Akyüz tarafından kurulmuş  sigortacılık ve aracılık hizmetleri şirketidir.LİMON SİGORTA ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.  müşterilerine en iyi fiyat, 7/24 destek, hasar takip gibi konularda en iyi ve güvenilir hizmeti vermeyi ilke edinerek yola çıkmış ve devam etmektedir. Sigortacılık ve aracılık hizmetlerini ulaşılabilir ve güvenle sunabilmek için Limon Sigorta adıyla sektörde yerini almıştır.

Hızla gelişen sigortacılık sektöründe uygun fiyatlarla sigortacılık ve aracılık hizmetleri sunmaktadır..Hızlı fiyat teklifi, hasar destek ve uygun fiyat avantajlarımızla müşterilerimizin ihtiyacını en hızlı, en güvenilir şekilde karşılamak ve en uygun hizmetle sonuca ulaşmak amaçlanmıştır.

Sektörün en güvenilir sigorta şirketleriyle iş ortağı olan Limon Sigorta, ihtiyacınız olan Sağlık sigortaları, Trafik sigortaları, Konut sigortaları, Ferdi kaza sigortaları, Zorunlu deprem sigortaları, Yeşilkart sigortaları, İş yeri paket sigortaları ve Yurt dışı Seyahat sigortalarında, konusunda uzman ve dinamik ekibiyle,  en uygun sigorta paketlerini ve teminatları belirleyerek sizlerin en doğru seçimi yapmaları konusundaki hassasiyetle çalışmaktadır.

limon-sigorta-hakkimizda-02

TEKLİF & KARŞILAŞTIRMA

Limon Sigorta’dan teklif almadan, sigorta yaptırmayın. Tüm fiyat ve teminatları karşılaştırın, ve en iyi fiyat garantisi ile sigortanızı, hızlı ve kolayca alın karlı çıkın.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Poliçenizi %50’ye varan fiyat avantajı ile telefonla veya ofisimizde satın alın, ister peşin ister taksit taksit ödeyin. Poliçenizi adresinize ücretsiz teslim edelim.

HIZLI POLİÇE HİZMETİ

5 Dk. da sigorta poliçesi trafik sigortasını kapsamaktadır.7 gün 24 saat  19.00-09.00 saatleri arasında acil durumlarda trafik poliçesi yapılabilmektedir.

7/24 HASAR HİZMETİ

Uzman ekibimiz 7 gün 24 saat yanınızda! Hasar anında, 0555 801 61 01 Sigorta Destek Hattı’nı arayın tüm hasar sürecinizi takip edelim.

 Yetkilisi Olduğumuz Sigorta Şirketleri

doga-sigorta-acentasi
anadolu-sigorta-acentasi
ankara-sigorta-acentasi

LİMON SİGORTA ve ARACILIK HİZMETLERİ

Araç, Sağlık, Trafik, Konut, Seyahat, Kaza, Yeşilkart, İş yeri, Seyahat,Nakliyat ve Tarım Sigortaları