Nakliyat Sigortası

limon-sigorta-aracilik-hizmetleri-01

Nakliyat Sigortası

nakliyat-sigortasi-14-limon-sigorta-01

Nakliyat Sigortası ürünümüz ile bir malın taşıma aracı ile taşınması sırasında fiziken zarar görmesini teminat altına alıyoruz.

Gemi, uçak, kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda Limon Sigorta tarafından teminat altına alınır.

Sahibi bulunduğunuz malların, çeşitli nakil vasıtaları ile bir yerden diğer bir yere taşınması, bu taşınma sırasında da oluşabilecek çeşitli rizikolara karşı güvence altına alınması Emtia Nakliyat Sigortası ürünümüz ile sağlanmaktadır. Ayrıca, Sigortalı olarak sadece emtianızın değerini değil,  navlun, sigorta ücreti ve öngörülen kar gibi bazı ek giderleriniz de teminat altına alınabilmektedir.

nakliyat-sigortasi-3-limon-sigorta
nakliyat-sigortasi-2-limon-sigorta

Bir başka yük taşıma sigortası olan Kıymet Taşıma Sigortası ürünümüz ile altın ve benzeri değerli madenler ve taşlar, mücevher, nakit para ve benzeri kıymetli malların taşıma aracı ile taşınması sırasında, bir kaza sonucunda zarar görmesi veya silahlı gasp ve soygun riskleri teminat altına alıyoruz.

C.M.R. Sigortaları, karayoluyla uluslararası taşımacılık yapan firmaların, taşımasını taahhüt ettiği mallara gelebilecek zararlar nedeniyle oluşacak sorumluluklarını, C.M.R. Konvansiyonu hükümleri gereğince temin eden sigortalardır.

nakliyat-sigortasi-1-limon-sigorta
nakliyat-sigortasi-14-limon-sigorta-01

Limon Sigorta malın taşıma aracı ile birlikte tüm değerini yitirecek şekilde zarar görmesinden, çarpma, devrilme, çarpışma, devrilme sonucu kısmi zararlara kadar pek çok riske karşı sigortalısına koruma sağlar.

Menfaat sahibi olduğunuz mallarınızın taşınması esnasında uğrayacağı zararlar, LİMON SİGORTA ile  malınız güvence altına alınmaktadır.

Konuşmayı Başlat
1
Yardım Lazım mı?
Merhaba Yardım Edebilir misiniz?