İşyeri Sigortası

limon-sigorta-aracilik-hizmetleri-06

İşyeri Sigortası

isyeri-sigortasi-4-limon-sigorta

İşyerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Limon Sigorta olarak bu ürünümüz; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.

İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız Anadolu Sigorta’nın en ekonomik çözümle size sunduğu işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.

Limon Sigorta’nın işyeri paket sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ve özellik arz eden mekanlardır.

isyeri-sigortasi-3-limon-sigorta
isyeri-sigortasi-2-limon-sigorta

İş yerinde meydana gelmesi muhtemel hasarlı olayların başında yangın, hırsızlık, cam kırılması, su baskını, sel, araç çarpması ve daha aklınıza gelen pek çok riske karşı en kapsamlı iş yeri sigortası için hemen bizimle iletişime geçerek iş yerinizi güvenli, huzurlu ve refah bir yer haline getirebilirsiniz.

Sahibi olduğunuz atölye, ambar, depo, tamirhane, satış mağazası, fabrika ve daha birçok mekâna göre çeşitli iş yeri paket seçeneklerinden size hitap edeni seçerek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlayarak sizlere sunan sigorta firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur.

İş yerinizde güven ve huzur içinde çalışmanın keyfini ve rahatlığını sizlere yaşatmak için çalışan firmamızdan yaptıracağınız kapsamlı iş yeri sigortası ile geleceğinizi garanti altına alın.

Sigortacılık alanında tecrübeli ve uzman kadromuz size özel en iyi ve kapsamlı iş yeri sigorta poliçenizi kişiye ve iş yerine özel olarak hazırlayarak tüm sorunlarda hızlı, güvenli ve kolay erişim imkânı ile en kısa sürede çözüme kavuşması için elinden geleni yapacak güvenilir firmalar ile çalışmaktadır.

isyeri-sigortasi-1-limon-sigorta