Trafik Sigortası

limon-sigorta-aracilik-hizmetleri-02

Trafik Sigortası

trafik-sigortasi-3-limon-sigorta

Yangın, sel, deprem, fırtına ve çığ gibi doğal afetler günümüzde sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer almaktadır. Ortaya çıkacak bu tür sorunların meydana getireceği zararlar da büyük kayıplar ile karşı karşıya kalmanıza sebep olmaktadır.

Kendi bütçeniz aracılığı ile olağan tüm bu hasarları karşılamak ekonominizi sarsacak düzeydedir. Fakat sigorta uygulaması aracılığı ile hem avantaj elde edebilir hem de aracınızın eski görünümüne sahip olmasını destekleyebilirsiniz. Uygulamaya alınan sigorta uygulaması geniş kapsamlı ve dar kapsamlı olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Dar kapsamlı olarak isimlendirilen sigorta sistemi eski model araca ev sahipliği yapan kimseler adına oldukça idealdir.

trafik-sigortasi-1-limon-sigorta
trafik-sigortasi-2-limon-sigorta

Mesela 50.000 TL değerindeki bir aracınızın olduğunu ve kaza yaptığınızı düşünün ve sahip olduğunuz aracın kaskosunun da olmadığını hayal edin. Parçaları oldukça yüksek fiyata sahip olan bu aracı eski haline kavuşturmak adına cebinizden hiç para çıkarmadan sadece sigorta planlaması ile yenileyebilirsiniz? Limitinizin yetmediği durumlarda bile kullanıcısına fayda sağlayan sigorta hizmetleri doğal afetler sonucunda oluşabilecek tüm hasarların da en kısa zaman zarfı içinde karşılanmasına olanak tanımaktadır.

Son zamanlar da en çok tercih edilenler listesinde öncülüğünü koruyan sigorta planlaması sahip olduğu fiyat aralığı ile avantaj elde etmenize imkan tanımaktadır. Güvenliğiniz adına gereken tüm uygulamaları en doğru şekilde gerçekleştirerek kusursuzluk kavramının ön plana çıkmasını desteklemektedir. Sizler de aracınıza uygunluk gösteren sigorta planlamalarından herhangi birini seçerek aracınızı ve kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

trafik-sigortasi-4-limon-sigorta